Specjalista ds. Realizacji Projektów Technologicznych

Rzgów

Należymy do światowych liderów na rynku dystrybucji komponentów elektronicznych i jesteśmy jednym z najstarszych e-commerców w Polsce. #ekipaTME liczy ponad 1500 osób zatrudnionych w siedzibach w Łodzi, Gdyni i Krakowie oraz 11 spółkach zależnych w Europie, Chinach i USA. W codziennej pracy stawiamy na dobrą komunikację i atmosferę w zespołach, inwestujemy w rozwój i szkolenie naszych pracowników, a także w nowe technologie, z których słyną nasze najnowocześniejsze w Europie centra logistyczne. Zapoznaj się z procesem rekrutacji oraz opiniami naszej zadowolonej #ekipy, a następnie dołącz do zespołu Transfer Multisort Elektronik (TME)!

Zadania, które chcemy Ci powierzyć to:

  • analiza i wybór technologii w nowym centrum logistycznym;
  • udział w projektowaniu linii technologicznych;
  • koordynacja uruchomień nowych maszyn i procesów technologicznych;
  • monitorowanie postępów prac w projektach technologicznych;
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji między działami projektowymi (m.in. Automatyki Magazynowej, Rozwoju Inżynierii i Robotyki Przemysłowej, IT);​
  • ścisła współpraca z firmami zewnętrznymi podczas realizacji projektów;
  • bieżąca analiza rynku i udział w targach branżowych.

Czego oczekujemy?

  • minimum dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • wykształcenia wyższego technicznego (Mechatronika, Automatyka i Robotyka lub pokrewne);
  • znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B2);
  • znajomości technologii stosowanych w intralogistyce
  • wiedzy z zakresu sterowników PLC, sieci przemysłowych, instalacji elektrycznych;
  • znajomości programu AutoCAD;
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej;
  • wysokorozwiniętych umiejętności komunikacyjnych;
  • umiejętności pracy pod presją czasu oraz radzenia sobie ze stresem.

Mile widziane:

  • znajomość języka niemieckiego;
  • doświadczenie w realizacji projektów technologicznych w centrach logistycznych;
  • wiedza z zakresu systemów WMS i MFC
  • doświadczenie we wdrożeniach/uruchomieniach maszyn lub w utrzymaniu ruchu;
  • znajomość procesów magazynowych;
  • znajomość systemów Jira i Confluence;
  • znajomość oprogramowania Solid Edge.

Pracując z nami, otrzymasz:

Szkolenia i kursy językowe
Międzynarodowe środowisko pracy
Integracje
Prywatna opieka medyczna
Karty sportowe
Kasa zapomogowo-pożyczkowa
Wczasy pod gruszą i karty prepaid
Parking dla rowerów
Dofinansowanie do posiłków
Wiele więcej

Specjalista ds. Sprzedaży Przemysłowej

Łódź

Należymy do światowych liderów na rynku dystrybucji komponentów elektronicznych i jesteśmy jednym z najstarszych e-commerców w Polsce. #ekipaTME liczy ponad 1500 osób zatrudnionych w siedzibach w Łodzi, Gdyni i Krakowie oraz 11 spółkach zależnych w Europie, Chinach i USA. W codziennej pracy stawiamy na dobrą komunikację i atmosferę w zespołach, inwestujemy w rozwój i szkolenie naszych pracowników, a także w nowe technologie, z których słyną nasze najnowocześniejsze w Europie centra logistyczne. Zapoznaj się z procesem rekrutacji oraz opiniami naszej zadowolonej #ekipy, a następnie dołącz do zespołu Transfer Multisort Elektronik (TME)!

  • wprowadzanie zamówień do systemu komputerowego;
  • przygotowywanie ofert sprzedażowych;
  • analizowanie potrzeb i wymagań klientów;
  • doradztwo techniczne dla klientów;
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów;
  • wizyty u klientów – przedstawianie oferty handlowej;
  • reprezentowanie firmy na imprezach targowych.

  • wykształcenia minimum średniego technicznego (o profilu: elektronika, elektrotechnika, automatyka lub pokrewne);
  • zdolności do prowadzenia skutecznych negocjacji w celu osiągnięcia korzystnych warunków sprzedaży;
  • dobrej znajomości komponentów i podzespołów elektronicznych;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • posiadania prawa jazdy kat. B;
  • umiejętności obsługi komputera i programów komputerowych (MS Office, Excel);
  • dyspozycyjności, komunikatywności, elastyczności oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość systemu SAP.

Integracje

Junior Project Manager (obszar projektów logistyczno-magazynowych)

Rzgów

• zarządzanie zespołami projektowymi, nadzorowanie i koordynowanie prac przy projektach;
• tworzenie harmonogramu projektu;
• określanie zadań i monitorowanie terminowości realizacji zaplanowanych działań;
• zapewnianie sprawnego przepływu informacji w projekcie;
• zarządzanie zmianą;
• nadzór nad dokumentacją projektową;
• szacowanie ryzyka i tworzenie koncepcji rozwiązań;
• promowanie kultury projektowej w organizacji;
• nadzór nad zależnościami między projektami oraz zasobami niezbędnymi do ich realizacji;
• monitorowanie i raportowanie efektów zrealizowanych projektów.

• doświadczenia w zakresie prowadzenia i zarządzania projektami magazynowymi;
• podstawowej wiedzy technicznej pozwalająca na skuteczną komunikację z zespołami Logistyki Magazynowej, Programistów (wiedzy nt. technologii stosowanych w Centrach Logistycznych, procesów magazynowych, znajomości programu SAP);
• komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
• wytrwałości w poszukiwaniu rozwiązań;
• umiejętności szybkiego zdobywania informacji i determinacji w realizacji celów;
• samodzielności, komunikatywności oraz doskonałych zdolności organizacyjnych;
• umiejętności szybkiego przystosowania się do zmian;
• umiejętności analitycznego myślenia;
• nastawienia na rozwiązywanie problemów.

  • • znajomość aplikacji Atlassian;
    • znajomość MS Project;
    • wiedza z zakresu metodologii prowadzenia projektów;
    • zainteresowanie nowymi technologiami.

Integracje