Project Manager (obszar logistyczno-magazynowy)

Łódź
Oferta archiwalna.
Zobacz aktualne oferty pracy

Należymy do światowych liderów na rynku dystrybucji komponentów elektronicznych i jesteśmy jednym z najstarszych e-commerców w Polsce. #ekipaTME liczy ponad 1300 osób zatrudnionych w siedzibach w Łodzi, Gdańsku i Krakowie oraz 11 spółkach zależnych w Europie, Chinach i USA. W codziennej pracy stawiamy na dobrą komunikację i atmosferę w zespołach, inwestujemy w rozwój i szkolenie naszych pracowników, a także w nowe technologie, z których słyną nasze najnowocześniejsze w Europie centra logistyczne. Zapoznaj się z procesem rekrutacji oraz opiniami naszej zadowolonej #ekipy, a następnie dołącz do zespołu Transfer Multisort Elektronik (TME)!

Zadania, które chcemy Ci powierzyć to:

  • zarządzanie zespołami projektowymi, nadzorowanie i koordynowanie prac przy projektach;

  • tworzenie harmonogramu projektu;

  • określanie zadań i monitorowanie terminowości realizacji zaplanowanych działań;

  • zapewnianie sprawnego przepływu informacji w projekcie;

  • zarządzanie zmianą;

  • nadzór nad dokumentacją projektową;

  • szacowanie ryzyka i tworzenie koncepcji rozwiązań;

  • promowanie kultury projektowej w organizacji;

  • nadzór nad zależnościami między projektami oraz zasobami niezbędnymi do ich realizacji;

  • monitorowanie i raportowanie efektów zrealizowanych projektów.

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia w zakresie prowadzenia i zarządzania projektami magazynowymi;
  • podstawowej wiedzy technicznej pozwalającej na skuteczną komunikację z zespołami Logistyki Magazynowej, Programistów (wiedzy nt. technologii stosowanych w Centrach Logistycznych, procesów magazynowych, znajomości programu SAP);
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • wytrwałości w poszukiwaniu rozwiązań;
  • umiejętności szybkiego zdobywania informacji i determinacji w realizacji celów;
  • samodzielności, komunikatywności oraz doskonałych zdolności organizacyjnych;
  • umiejętności szybkiego przystosowania się do zmian;
  • umiejętności analitycznego myślenia;
  • nastawienia na rozwiązywanie problemów.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość aplikacji Atlassian;

  • znajomość MS Project;

  • zainteresowanie nowymi technologiami.

Pracując z nami, otrzymasz:

Szkolenia i kursy językowe
Międzynarodowe środowisko pracy
Integracje
Prywatna opieka medyczna
Karty sportowe
Kasa zapomogowo-pożyczkowa
Wczasy pod gruszą i karty prepaid
Parking dla rowerów
Dofinansowanie do posiłków
Świeże owoce i jogurty
Wiele więcej