Fullstack Developer

Łódź
Oferta archiwalna.
Zobacz aktualne oferty pracy

Należymy do światowych liderów na rynku dystrybucji komponentów elektronicznych i jesteśmy jednym z najstarszych e-commerców w Polsce. #ekipaTME liczy ponad 1500 osób zatrudnionych w siedzibach w Łodzi, Gdyni i Krakowie oraz 11 spółkach zależnych w Europie, Chinach i USA. W codziennej pracy stawiamy na dobrą komunikację i atmosferę w zespołach, inwestujemy w rozwój i szkolenie naszych pracowników, a także w nowe technologie, z których słyną nasze najnowocześniejsze w Europie centra logistyczne. Zapoznaj się z procesem rekrutacji oraz opiniami naszej zadowolonej #ekipy, a następnie dołącz do zespołu Transfer Multisort Elektronik (TME)!

Zadania, które chcemy Ci powierzyć to:

  • analiza i interpretacja potrzeb biznesowych w celu tworzenia spójnych i efektywnych rozwiązań technologicznych;
  • projektowanie i implementacja nowych funkcji oraz bieżące ulepszanie istniejących systemów wspierających procesy biznesowe w oparciu o JavaScript/TypeScript;
  • rozwój i utrzymanie backendu aplikacji z wykorzystaniem Node.js;
  • współpraca z zespołem frontendowym przy użyciu Vue.js;
  • tworzenie i optymalizacja zapytań SQL oraz projektowanie schematów relacyjnych baz danych, preferowane doświadczenie z PostgreSQL;
  • monitorowanie wydajności aplikacji i przeprowadzanie niezbędnych optymalizacji;
  • konsultacje z biznesem pod kątem możliwości rozwoju oprogramowania;
  • dbanie o wysoką jakość kodu;
  • opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji technicznej dla programistów i użytkowników końcowych;
  • zapewnienie stabilności działania oprogramowania;
  • aktywne uczestnictwo w spotkaniach zespołowych i proponowanie usprawnień procesów deweloperskich;
  • inicjowanie i wdrażanie nowych technologii lub narzędzi, które mogą zwiększyć efektywność pracy zespołu;
  • samorozwój mający przełożenie na jakość wytwarzanego oprogramowania;
  • przeprowadzanie przeglądów kodu napisanego przez innych członków zespołu (code review) w celu zapewnienia wysokiej jakości i zgodności ze standardami kodowania.

Czego oczekujemy?

  • min. 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobrej znajomość JavaScript/TypeScript;
  • zaawansowanej znajomości SQL - poszukujemy specjalisty, który wykazuje się biegłością w SQL, z naciskiem na PostgreSQL. Kandydat powinien posiadać umiejętność tworzenia efektywnych i złożonych zapytań, zapewniając optymalizację wydajności i bezpieczeństwa baz danych;
  • doświadczenia w pracy nad backendem (znajomość Node.js);
  • znajomości dowolnego nowoczesnego frameworku frontendowego np.: Angular, Vue.js, React;
  • znajomości narzędzi do kontroli wersji, takich jak Git;
  • znajomości RestAPI, WebSockets;
  • umiejętności pisania efektywnych i skalowalnych kodów;
  • umiejętności pracy w zespole i komunikacji z innymi członkami zespołu.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z systemami operacyjnymi Linux/Ubuntu;
  • umiejętność pisania testów automatycznych;
  • znajomość Dockera;
  • znajomość Jenkins;
  • znajomość Sentry, Elasticsearch.

75% pracy to backend
25% pracy to frontend

Pracując z nami, otrzymasz:

Szkolenia i kursy językowe
Międzynarodowe środowisko pracy
Integracje
Prywatna opieka medyczna
Karty sportowe
Kasa zapomogowo-pożyczkowa
Wczasy pod gruszą i bonus świąteczny
Parking dla rowerów
Dofinansowanie do posiłków
Wiele więcej