CRM/Marketing Automation Project Manager

Łódź
Oferta archiwalna.
Zobacz aktualne oferty pracy

* REKRUTACJA ONLINE *

Zadania, które chcemy Ci powierzyć to:

  • kierowanie zespołem projektowym;
  • określanie zadań oraz koordynowanie ich realizacji;
  • tworzenie harmonogramów i monitorowanie terminowości zadań;
  • zbieranie wymagań na podstawie współpracy z osobami z obszarów IT, biznesu, marketingu;
  • prowadzenie dokumentacji projektowej;
  • zapewnianie sprawnego przepływu informacji w projekcie;
  • raportowanie efektów zrealizowanego projektu;
  • zarządzanie zmianą;
  • promowanie kultury projektowej w organizacji.
  • szacowanie ryzyka i opracowywanie koncepcji rozwiązań.

Czego oczekujemy?

  • doświadczenie w zakresie prowadzenia i zarządzania projektami IT;
  • doświadczenie w zakresie projektów marketing automation lub CRM;
  • podstawowa wiedza techniczna pozwalająca na skuteczną komunikację z zespołem developerskim;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność szybkiego zdobywania informacji i determinacji w realizacji celów;
  • samodzielność, komunikatywność oraz doskonale zdolności organizacyjne;
  • umiejętność szybkiego przystosowania się do zmian;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość aplikacji Atlassian;
  • znajomość MS Project;
  • znajomość systemów e-commerce;
  • zainteresowanie nowymi technologiami.

Pracując z nami, otrzymasz:

Szkolenia i kursy językowe
Międzynarodowe środowisko pracy
Integracje
Prywatna opieka medyczna
Karty sportowe
Kasa zapomogowo-pożyczkowa
Wczasy pod gruszą i karty prepaid
Parking dla rowerów
Dofinansowanie do posiłków
Świeże owoce i jogurty
Wiele więcej