Programista PHP

Łódź

Transfer Multisort Elektronik pragnie poinformować, że wszystkie obecnie prowadzone procesy rekrutacyjne odbywają się zdalnie.

Zadania, które chcemy Ci powierzyć to:

  • projektowanie oprogramowania w oparciu o zdefiniowane potrzeby biznesowe;
  • tworzenie i utrzymanie systemów opartych na środowisku PHP7, które wspierają procesy biznesowe TME;
  • konsultacje z biznesem pod kątem technicznych możliwości rozwoju oprogramowania;
  • dbanie o jakość kodu;
  • tworzenie dokumentacji.

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia w technologiach PHP7+, SQL, Środowisko Linux, Git;
  • znajomości architektury REST;
  • umiejętności czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej po polsku i angielsku;
  • zdolności komunikacyjnych i otwartości na alternatywne rozwiązania problemów programistycznych;
  • umiejętności współpracy z innymi programistami.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w technologiach Docker, ElasticSearch; MongoDB; RabbitMQ; Redis; Jenkis, programowanie powłoki Bash;
  • znajomość systemów Atlassian (Jira, Confluence, Bitbucket);
  • doświadczenie z dowolnym frameworkiem MVC (np. Symfony);
  • znajomość technologii front-endowych;
  • umiejętność efektywnej automatyzacji testowania aplikacji (UnitTest, testy funkcjonalne);
  • znajomość składni Gherkin;
  • doświadczenie w budowaniu i utrzymaniu środowisk złożonych z microservice-ów.

Pracując z nami, otrzymasz:

Szkolenia i kursy językowe
Międzynarodowe środowisko pracy
Integracje
Prywatna opieka medyczna
Karty sportowe
Kasa zapomogowo-pożyczkowa
Wczasy pod gruszą i karty prepaid
Sekcje zainteresowań
Parking dla rowerów
Dofinansowanie do posiłków
Świeże owoce i jogurty
Wiele więcej

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Procesów Logistycznych

Łódź

  • księgowanie faktur i kontrola kosztów spedycyjnych;
  • organizowanie transportu sprzedawanych towarów;
  • optymalizowanie kosztów wysyłki towarów;
  • sporządzanie dokumentów transportowych;
  • wyjaśnianie i prowadzenie reklamacji wobec spedytorów;
  • negocjowanie ze spedytorami;
  • współpraca z innymi działami w zakresie rozliczeń faktur spedycyjnych;
  • wsparcie działu logistyki w bieżących zadaniach.

  • zdolności analitycznych na wysokim poziomie;
  • wiedzy z zakresu dystrybucji i logistyki;
  • umiejętności radzenia sobie ze stresem;
  • samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie o profilu logistycznym lub ekonomicznym (np. finanse i rachunkowość).

Integracje