Montażysta Video

Łódź
Oferta archiwalna.
Zobacz aktualne oferty pracy

Zadania, które chcemy Ci powierzyć to:

  • montaż materiałów video, zgodnie ze scenariuszem, uwzględniając wskazówki reżysera, dbając o właściwą synchronizację obrazu i dźwięku oraz o ich jakość techniczną i artystyczną;
  • kolorkorekcja;
  • tworzenie animacji i efektów wizualnych;
  • inżynieria dźwięku;
  • obsługa urządzeń techniki audiowizualnej.

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia w zakresie montażu i animacji;
  • dobrej znajomości pakietu Adobe (w szczególności Premiere Pro, Audition oraz After effects);
  • znajomości zasad kompozycji obrazu;
  • znajomości obecnych trendów oraz specyfiki YouTube’a i innych mediów społecznościowych;
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • gotowości do pracy w ramach umowy zlecenia (w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu);
  • aktualnego portfolio.

INFORMUJEMY, ŻE ROZPATRYWANE BĘDĄ TYLKO APLIKACJE ZAWIERAJĄCE LINK DO PORTFOLIO.

Pracując z nami, otrzymasz:

Szkolenia i kursy językowe
Międzynarodowe środowisko pracy
Integracje
Prywatna opieka medyczna
Karty sportowe
Kasa zapomogowo-pożyczkowa
Wczasy pod gruszą i karty prepaid
Parking dla rowerów
Dofinansowanie do posiłków
Świeże owoce i jogurty
Wiele więcej